O hodowli

Od kiedy istniejemy?

Pierwszą naszą Aussie była Dakota (DAKOTA It’s My Dreamlad). To od niej zaczęła się wielka miłość, która z czasem urosła do takich rozmiarów, że postanowiliśmy powiększyć grono tych wiecznie szczęśliwych piesków. Pojawił się Sky (ELDORADO BLUE SKY Toruński Czar). Za nami dwa mioty Dakoty: pierwszy ze skojarzenia z GANDALFEM Toruński Czar w kwietniu 2020r. oraz drugi ze skojarzenia z naszym Sky’em w grudniu 2021r. Obecnie mamy trzy owczarki australijskie. Drugą suczkę – AISHĘ BLUE DIAMOND Silesian Sky – czeka pierwszy miot planowany jeszcze w tym roku. Więcej o miotach w zakładce „Nasze szczeniaczki – mioty”.

W jakich warunkach żyją psiaki?

Nasza hodowla nie jest typową hodowlą, to styl życia 😉 Wszystkie pieski korzystają z całego domu oraz dużego ogrodu. Żyjemy w spokojnej wsi, tuż obok lasu. Dzięki świetnej lokalizacji, często wychodzimy na spacery z całą sforą. W upalne, wakacyjne dni nasze pupile mają nawet swój basen!

Dlaczego akurat Silesian Sky?

Śląskie Niebo, bo na Śląsku jest pięknie! A już na pewno w gronie tak cudownych psiaków. Szukaliśmy nazwy lekkiej, beztroskiej, oddającej charakter naszej hodowli. Czy się udało? Myślę, że nasz samiec alfa – Sky – pęka z dumy 🙂